Rekomendacje

Rebecca, USA

„(…) Z pełnym przekonaniem mogę polecić Panią Barbarę Ryży każdej osobie i organizacji poszukującej znakomitej nauczycielki języka polskiego.” [zobacz rekomendację]

Takayoshi, Japonia

takayoshi„Dziękuję bardzo za Twoje energetyczne lekcje i przybliżenie mi polskiej historii. Mógłbym ponownie napełnić się Twoją energią. Rozświetlaj i przekazuj swą energię i wiedzę swoim uczniom!” [zobacz rekomendację]

Rebecca, USA

„Lubiłam uczyć się języka polskiego, czytać polskie teksty, zwiedzać warszawskie muzea, szczególną przyjemność sprawiały mi nasze rozmowy o Polsce i życiu w ogóle.”

Francesco, Włochy

“Po kilku lekcjach z Basią poprosiłem ją, by  poprowadziła kurs języka polskiego dla mojego zespołu w Symantec Polska. Wszyscy byli bardzo usatysfakcjonowani jej poziomem profesjonalizmu, metodami i sposobami nauczania. To było pasjonujace oglądać z jakim entuzjazmem koledzy uczą sie polskiego i wymieniają informacjami w tym języku. To równiez dzięki Basi.

Jeśli ktoś poszukuje nauczycielki języka polskiego, Basia jest prawdopodobnie jedną z najlepszych jakie można znaleźć w Warszawie.”

Marjorie, USA

„Barbary otwarty i różnorodny sposób nauczania przystosowany jest do indywidualnych potrzeb ucznia.” [zobacz rekomendację]

Eckart, Niemcy

eckart„…Mój kolejny, prowadzony przez Panią Barbarę, dwutygodniowy kurs języka polskiego odbył się tym razem w Świdnicy. Było to pomyślne połączenie intensywnej nauki z gościnnym pobytem w jej rodzinnym domu. Pani Barbara pomogła mi przygotować się do Państwowego Egzaminu Certyfikacyjnego z Języka Polskiego jako Obcego. Zdałem go w Berlinie. To była dla mnie wielka satysfakcja.”

Peter, Niemcy

„…Byłem upartym uczniem, bo wyobrażałem sobie, że można znaleźć prawdziwy system na labirynt deklinacji i koniugacji języka polskiego. Moja walka z końcówkami polskimi była czystą loterią. Z bezgraniczną cierpliwością i dużą siłą przekonywania Pani Barbara informowała mnie o drodze komunikacyjnej. Jestem pewien, że pokazała mi poprawną drogę i dziękuję jej serdecznie za nader kompetentne lekcje”.

Colin, USA

„Basia dzieliła ze mną i moją rodziną swój entuzjazm do historii i dziedzictwa narodowego Polski w trakcie naszych wspólnych wycieczek po Warszawie, wizyt w Operze Narodowej i w teatrach”.